Pytania

1. Ile kosztuje używanie narzędzi TalkFusion?

Wpierw musisz wykupić Pakiet.
Są 3 rodzaje pakietów: Starter, Executive i Elite. Odpowiednio ich koszt wynosi 125$, 250$ oraz 750$. Taką kwotę płacisz tylko RAZ.
Następnie opłacasz comiesięczny abonament w kwocie 20$ (Starter) i 35$ (Executive i Elite) – tak jak za zwykły telefon komórkowy. Telefon komórkowy ma ograniczenia związane z darmowymi minutami, połączeniem z internetem a w TalkFusion nie ma żadnych ograniczeń – korzystasz ile chcesz.

2. Jak mogę się zarejestrować?

Instrukcja rejestrowania do Talk Fusion – stąd dowiesz się jak krok po kroku wypełnić pola.

3. Czy używanie narzędzi jest trudne?

Jest bardzo proste. Można nauczyć się wysyłania videoemail’a w ciągu kilku minut. Każdy może z łatwością nauczyć się wykorzystywać narzędzia TalkFusion dla przyjemnosci w życiu osobistym oraz w biznesie.

Dla swoich współpracowników zrobiłem szkolenie on-line wykorzystując VideoAutoResponder. Wystarczy, że zalogujesz się poprzez tę stronę: Subskrypcja lekcji używania TalkFusion

4. Czy muszę sprzedawać Pakiety?

Absolutnie NIE. Możesz jedynie być szczęśliwym użytkownikiem TalkFusion i w pełni wykorzystywać możliwości udostępnionych Tobie narzędzi IT. Aczkolwiek namawiam aby rejestrować się jako Independent Associate (Niezależny Współpracownik), ponieważ w ten sposób możesz zarabiać na polecaniu TalkFusion i w krótkim czasie może się okazać, że wynagrodzenie z poleceń będzie zupełnie opłacać Twój abonament a nawet zaczną wpływać dodatkowe przychody. Namawiam aby rejestrować się jako współpracownik, ponieważ to kosztuje tyle samo, co rejestracja jako klient a otwiera drzwi do dodatkowego zarobku.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s
%d blogerów lubi to: