Biznes

ZAPRASZAM NA SZKOLENIE Z BIZNESU TALK FUSION:

Internetowe konferencje odbywają się w

poniedziałki, środy i czwartki o godz. 21:30 (czas PL)

Kliknij link do konferencji

Zaloguj się na 5 minut przed czasem

wpisz w pole „Enter Guest Name” swoje Imię i Nazwisko

———————————————————————————————————————————————biznes TalkFusion

>>OBEJRZYJ PREZENTACJĘ<<

Instrukcja rejestrowania do Talk Fusion – stąd dowiesz się jak krok po kroku wypełnić pola

Twoje pierwsze zarobki:

TalkFusion szansa biznesowa>>WEŹ SPRAWY W SWOJE RĘCE<<

Plan kompensacyjny Talk Fusion

6 możliwości zarabiania

1. Premia za SZYBKI START
2. Premia Grupowa
3. Premia za tworzenie kwalifikacji Bronze
4. Mega Matching Premie
5. Premia za Awans
6. Leadership Pool

1. Premia za Szybki Start
Jest wspaniałą możliwością szybkich dochodów. Za każdym razem, kiedy twój nowy współpracownik zamówi Pakiet Executive lub Elite, zarobisz Premie za SZYBKI START. Nie ma żadnych limitów co do ilości premii z tym związanych, z których możesz zarabiać pieniądze. Za każdy sprzedany Executive Pakiet  (100 SV) , zarabiasz  20USD, za każdy sprzedany Elite Pakiet (300 SV) zarabiasz 60USD.

2. Premia Grupowa
Premia Grupowa jest podstawowym dochodem Kompensacyjnego Planu Talk Fusion. Żeby zakwalifikować się na Premie Grupową, potrzebujesz stworzyć tylko 2 Partnerów Sprzedaży. Musisz sam być Aktywny poprzez wygenerowanie jednorazowo minimum 100 Osobistych Punktów Sprzedaży (100PSV), i zakwalifikować się poprzez Osobiste zasponsorowanie jednej Osoby na Lewej oraz jednej Osoby na prawej stronie .
Za każdym razem kiedy Twój zespół wygeneruje 100 Punktów Sprzedaży (100 PSV ) w lewym oraz w  prawym zespole, bez względu na to, czy Ty dokonasz kolejnych sprzedaży czy nie, zarobisz premie w wysokości 25USD za zamknięcie CYKLU. Możesz to robić bez końca, każdego dnia do limitu narzuconego przez firmę w wysokości 50,000USD  na tydzień.
Wielką rolę w budowaniu kolejnych CYKLI odgrywają punkty za miesięczny „ABONAMENT” w wysokosci 20CV. W kolejnych miesiącach Waszej działalności każde 5 osób korzystajacych z produktów na lewej i prawej stronie wygeneruje dodatkowe 100CV, zamykając dodatkowy CYKL, za który otrzymacie kolejne 25USD.Tego typu dochód jest najlepszym przykładem pasywnego dochodu (podobny dochód uzyskują firmy telekomunikacyjne sprzedające swoje produkty i usługi i czerpiące zyski z miesięcznych abonamenckich opłat).

3. Premia za tworzenie kwalifikacji Bronze
Kiedy osobiście zasponsorujesz jednego współpracownika na lewej oraz jednego na prawej stronie swoich struktur, uzyskasz kwalifikację BRONZE. Otrzymasz również 65USD


Kiedy pomożesz swoim nowozasponsorowanym współpracownikom zrobić kwalifikację Bronze, zostaniesz Bronze Maker’em

4. Mega Matching Premie
Premia ta jest przyznawana za Osobistą Aktywność. Aby dodatkowo wynagrodzić swoich współpracowników, Talk Fusion stworzył Mega Matching Bonus. Pozwala to na dodatkowe powiększenie Twoich dochodów o 10% z Premii Grupowej Twoich bezpośrednio zasponsorowanych partnerów w biznesie. Na przykład sponsorujesz Jana, którego Premia Grupowa wynosi 300USD, to Twoje wynagrodzenie w tym przypadku wyniesie 30USD. Nie ma żadnych ograniczeń do ilości Mega Matching Premii.

5. Premia za Awans
Premia ta jest przyznawana za Osobiste Osiągnięcia poszczególnych poziomów w Planie Kompensacyjnym Talk Fusion. Premia za Awans jest jednorazowa, kiedy po raz pierwszy osiągasz poziom Diamenta i wyżej i utrzymujesz te pozycje przez kolejne dwa następujące po sobie tygodnie.

6. Leadership Pool
Premia ta polega na podziale 1% z wygenerowanych Światowych Obrotów Firmy Talk Fusion pomiędzy wszystkie osoby, które uzyskały kwalifikacje BLUE DIAMOND.

One response

3 07 2011
Biznes plan | Poradnik – Wielka Brytania

[…] Biznesplan to CV Twojego biznesu […]

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
%d blogerów lubi to: